Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Сими гармидиҳии яхдон барои обшавии PVC |
| Маводи изолятсия | ПВХ |
| Диаметри сим | 2.5мм, 3.0мм, 4.0мм ва ғайра |
| Дарозии гармидиҳӣ | фармоишӣ |
| Дарозии сими сурб | 1000 мм, ё фармоишӣ |
| Ранг | сафед, хокистарӣ, сурх, кабуд ва ғайра. |
| MOQ | 100 дона |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | сими гармидиҳии обшавӣ |
| Сертификатсия | CE |
| Баста | як гармкунак бо як халта |
| ДарСими гармидиҳии яхдонМаводи изолятсия PVC аст, дарозӣ ва шиддат/қувваро мувофиқи талаботи муштарӣ танзим кардан мумкин аст, шумо метавонед сими гармидиҳии PVC сертификатсияи UL-ро интихоб кунед, бастабандӣ як гармкунак бо як халта аст. Сими сурбро метавон сими силикон ё сими 18AWG/20AWG/22AWG интихоб кард. Даргармкунаки симии обшавӣҚисми гармидиҳӣ бо пайвасткунаки сими сурбӣ барои найчаи дуқабата хурдшаванда истифода мешавад. | |
Танзимоти маҳсулот
Сими гармидиҳии PVCдорои муқовимати баланди ҳарорат, болоравии зуди ҳарорат, умри дароз, муқовимати устувор, инҳирофи ками қувва, масофаи якхела пас аз кашидан, сатҳи ҳамвор, васеъ дар кӯраҳои саноатӣ, таҷҳизоти гармидиҳӣ ва кондитсионерӣ, танӯрҳои гуногун, найчаҳои гармидиҳии барқӣ ва асбобҳои рӯзгор истифода мешавад. Он метавонад мувофиқи ниёзҳои корбарон кӯраҳои гуногуни ғайристандартии саноатӣ ва шаҳрвандиро тарҳрезӣ ва истеҳсол кунад. Сими гармидиҳии барқӣ як дастгоҳи муҳофизатии маҳдудкунандаи шиддат аст. Бо истифода аз хусусиятҳои ғайрихаттии варистор, вақте ки шиддати аз ҳад зиёд байни ду қутби варистор ба вуҷуд меояд, варистор метавонад шиддатро ба арзиши нисбатан собити шиддат фишурда, ба ин васила ҳифзи пас аз занҷирро таъмин кунад.
Бартариятҳои маҳсулот
1, сими гармидиҳии PVCСохтор оддӣ, паҳншавии якхелаи гармӣ, насб ва истифодаи осон.
2, Сими гармидиҳии PVCҚабати изолятсияи PVC-ро қабул мекунад. Сими хӯлаи электротермалӣ дар плитаи гармидиҳии барқӣ барои мӯҳр кардани гармидиҳӣ ҷойгир карда шудааст. Ҳангоми гармкунӣ оташи кушод вуҷуд надорад, бӯй надорад, бехатарии хуб дорад. Барои муҳитҳои гуногуни корӣ мувофиқ аст.
3. Гармкунаки симии обшавии PVCбартариҳои зиёд дорад, аз ин рӯ, он дар истеҳсолот ва рӯзгор васеъ истифода мешавад. Аз гармкунии фарши оддӣ, чойники барқӣ то лаборатория барои нигоҳ доштани ҳарорати муҳити таҷрибавӣ, аз истифодаи плитаҳои гармидиҳии барқӣ ҷудонашавандаанд. Дар айни замон, хатҳои гармидиҳии PVC дар саноат, кишоварзӣ, шаҳрвандӣ, мудофиаи миллӣ, илм ва технология, тиб ва дигар соҳаҳо васеъ истифода мешаванд.
4. Маводи гармидиҳииСими гармидиҳии обшавии PVCсими хӯлаи электротермалӣ аст ва принсипи кори он хеле содда аст, ки таъсири асосии гармкунии барқӣ мебошад. Вақте ки плитаи гармкунии барқӣ кор мекунад, ҷараён аз сими хӯлаи электротермалӣ мегузарад, ки гармӣ тавлид мекунад, энергияи барқро ба энергияи гармӣ табдил медиҳад ва онро ба қабати барқӣ интиқол медиҳад.
Тасвири завод
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














