| Номи маҳсулот | Қисми №218169802 Маҷмӯи яхдон Гармкунаки обшавии найчашакл |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥100MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥20MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Диаметри найча | 6.5 мм |
| Шиддат | 110В |
| Инҳирофи қувва | -5 %~ +10% |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Модели Терминалӣ | расмро санҷед |
| Баста | як гармкунак бо як қуттӣ |
| Миқдори қуттӣ | 100 дона |
| Тасдиқҳо | CQC/CE |
| Маҷмӯи гармкунаки обшавии қубурӣ (рақами қисм 218169802) барои яхдонҳо пешбинӣ шудааст. Гармкунаки JINGWEI зиёда аз 20 сол таҷрибаи фармоишии гармкунакҳо дорад ва асосан найчаи гармидиҳии обшаванда, гармкунаки танӯр, гармкунаки об, гармкунаки фолгаи алюминий, гармкунаки найчаи алюминий, плитаи гармидиҳии алюминий ва гармкунаки резинии силикон истеҳсол мекунад. | |
Гармкунаки обшавии найча бо сими гармидиҳии барқӣ дар найчаи пӯлоди зангногир пур карда мешавад, қисми холигӣ пас аз конденсатсияи найча бо гузаронандагии хуби гармӣ ва изолятсияи хокаи оксиди магний пур карда мешавад ва сипас ба шаклҳои гуногуне, ки корбарон талаб мекунанд, коркард карда мешавад. Гармкунаки обшавии найча дорои сохтори оддӣ, самаранокии баланди гармӣ, қувваи хуби механикӣ ва мутобиқшавии хуб дар муҳитҳои сахт мебошад. Ҳангоми истифодаи найчаи гармкунаки обшавии барқӣ, баъзан ихроҷ ё кӯтоҳ шудани мӯҳлати хизмат ба амал меояд. Ба нигоҳдорӣ ва истифодаи найчаи гармидиҳии барқӣ диққат додан лозим аст.
Гармкунаки обшавии қубурӣ дар яхдонҳо, яхдонҳо ва ҳама намуди таҷҳизоти яхдонӣ васеъ истифода мешавад ва қубури гармидиҳӣ метавонад ба осонӣ дар хунуккунандаи ҳаво ҷойгир карда шавад ва насб ва иваз кардани парҳои конденсатор барои ҳалли мушкилоти яхдон истифода шавад.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














