| Номи маҳсулот | Гармкунаки яхдон барои обшавии яхдон |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5 мм |
| Шакл | рост, шакли U, шакли W ва ғайра. |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии обшавӣ |
| Дарозии найча | 380мм, 410мм, 460мм ва ғайра |
| Дарозии сими сурб | 700-1000 мм (фармоишӣ) |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Гармкунаки обшавӣ (дар расм нишон дода шудааст) асосан барои яхдон ва яхдон истифода мешавад. Дарозии қубурҳо асосан 380 мм, 410 мм, 510 мм, 560 мм ва ғайра мебошад. Дарозии дигарро низ мувофиқи талабот танзим кардан мумкин аст. Шиддат метавонад 110-120 В ё 220 В-230 В бошад, қувват низ метавонад мувофиқи талабот танзим карда шавад. Даргармкунаки яхдон барои обшавии яхдонду намуд доранд, яке гармкунаки обшавии бо сими сурбӣ ва гармкунаки дигари обшавии бо сими сурбӣ надорад. Шумо метавонед мувофиқи талаботи истифодаи худ ҳар кадомашро харед. | |
Элементи гармидиҳии барқӣ бо номи агармкунаки яхдон барои обшавии яхдонНайча махсус барои истифода дар таҷҳизоти яхдон, аз ҷумла шкафҳои намоишӣ, шкафҳои ҷазиравӣ, нигоҳдории хунук ва ғайра сохта шудааст. Барои анҷом додани раванди обшавӣ, гармкунаки обшавиро ба осонӣ ба шасси коллектор, болҳои хунуккунандаи ҳаво ва конденсатор пайваст кардан мумкин аст.
Дарнайчаи гармидиҳии яхдон барои обшавии яхдонбо таъсири хуби обшавӣ ва гармкунӣ, хусусиятҳои устувори электрикӣ, муқовимати аъло ба пиршавӣ, зангзанӣ ва оксидшавӣ, иқтидори баланди изофабор, ҷараёни ками шоридан, устуворӣ ва мӯҳлати тӯлонии хизматрасонӣ ҳама хусусиятҳои найчаи гармидиҳии обшавӣ мебошанд.
Барои истеҳсоли гармкунакҳои обшаванда аз найчаи алюминий, incolo840, 800, пӯлоди зангногир 304, 321, 310S ва дигар маводҳо истифода мешаванд. Илова бар ин, интихоби васеи нуқтаҳои ниҳоӣ (сари резинӣ, найчаи хурдшаванда ва ғайра) мавҷуданд.
1. Аксари таҷҳизоти яхдон, аз ҷумла хунуккунакҳои ҳавоӣ, яхдонҳо, яхдонҳо ва ғайра, истифода мебаранднайчаҳои гармидиҳии обшаванда.
2. Обногузар аст ва изолятсияи аъло дорад.
3. Пӯлоди зангногир 304, ки муқовимати қавии зангзанӣ дорад, одатан ҳамчун маводи қубури берунӣ дар истеҳсоли унсурҳои гармидиҳии обшавӣ истифода мешавад.
4. Онгармкунаки яхдон барои обшавии яхдонаксар вақт ранги беж дорад, коркарди намӣ дар танӯр дорад ва метавонад дар ҳарорати баланд гарм карда шавад. Сатҳи найчаи гармидиҳии барқӣ сабзи тира ё сиёҳ аст.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













