Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Найчаи гармкунаки яхдон барои обшавии яхдон |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ва ғайра |
| Шакл | рост, шакли U, шакли W ва ғайра. |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии обшавӣ |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Дарозии сими сурб | 700-1000 мм (фармоишӣ) |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Найчаи гармкунаки яхдон барои обшавии яхдони ҳаво, шакли тасвирии он истифода мешаваднайчаи гармкунаки обшавӣИн навъи AA (найчаи рости дугона) аст, дарозии найча ба андозаи хунуккунандаи ҳавои шумо мувофиқ аст, гармкунаки обшавии мо метавонад мувофиқи талабот танзим карда шавад. Пӯлоди зангногирнайчаи гармидиҳии обшаванда барои хунуккунандаи ҳавоДиаметри найчаро 6,5 мм ё 8,0 мм кардан мумкин аст, найча бо қисми сими сурбӣ бо сари резинӣ мӯҳр карда мешавад. Шаклро инчунин шакли U ва L сохтан мумкин аст. Қувваи найчаи гармкунаки обшавӣ 300-400 Вт дар як метр истеҳсол мешавад. | |
Танзимоти маҳсулот
Найчаи гармкунаки яхдон барои обшавии яхдон як ҷузъи махсуси гармидиҳӣ мебошад, ки одатан аз пӯлоди зангногири баландсифат (SUS маънои пӯлоди зангногирро дорад) сохта шудааст ва барои тоза кардани ҷамъшавии ях дар дохили агрегатҳои яхдон пешбинӣ шудааст. Гармкунаки обшавии яхдон аз пӯлоди зангногири баландсифат, аксар вақт SUS304 ё SUS316, сохта шудааст, ки бо муқовимат ба зангзанӣ, устуворӣ ва гузариши аълои гармӣ машҳур аст. Пӯлоди зангногир онро барои муҳитҳое, ки ноустувории ҳарорат, намӣ ва таъсири тӯлонии сарморо аз сар мегузаронанд, мувофиқ мегардонад.
Гармкунаки обшавии ҳаво барои модели хунуккунандаи ҳавоӣ
Хусусиятҳои маҳсулот
1. Қувва ва самаранокӣ:
Гармкунаки обшавӣ барои таъмини гармидиҳии самаранок барои обшавии яхдон бидуни истеъмоли аз ҳад зиёди энергия оптимизатсия шудааст. Ин ватт барои яхдонҳои тиҷоратӣ, ки тавозуни байни қудрат ва самаранокиро талаб мекунанд, мувофиқ аст.
2. Маводҳо ва устуворӣ:
Сохти пӯлоди зангногир (SUS) устувории аълоро, махсусан дар муҳитҳои сард ва намнок, таъмин мекунад ва хатари зангзанӣ ва фарсудашавиро кам мекунад. SUS бо гузариши аълои гармӣ ва муқовимат ба муҳитҳои сахт машҳур аст, ки кори мунтазам ва дарозумриро таъмин мекунад.
3. Механизми обшавии ях:
Гармкунаки обшавӣ одатан дар атрофи ё наздикии катушкаҳои бухоркунанда насб карда мешавад. Дар давраи обшавӣ, он гармӣ барои об кардани ях ё сармои ҷамъшуда дар катушкаҳо тавлид мекунад, ки самаранокии системаи хунуккуниро нигоҳ медорад. Обшавии мунтазам барои яхдонҳои тиҷоратӣ муҳим аст, зеро он аз ҷамъшавии сармо, ки метавонад ба ҷараёни ҳаво халал расонад ва самаранокии хунуккуниро коҳиш диҳад, пешгирӣ мекунад.
Татбиқи маҳсулот
Гармкунаки обшавии SUS дар барномаҳои гуногуни яхдонҳои тиҷоратӣ барои пешгирии ҷамъшавии сармо дар катушкаҳои бухоркунанда, баланд бардоштани самаранокии хунуккунӣ ва таъмини устувории ҳарорат истифода мешавад. Барномаҳои асосӣ инҳоянд:
1. Яхдонҳо ва яхдонҳои тиҷоратӣ: Дар супермаркетҳо, тарабхонаҳо ва мағозаҳои хӯрокворӣ маъмул аст, ки дар он ҷо ях аз бастани ҷараёни ҳаво пешгирӣ мекунад ва системаи хунуккуниро самаранок нигоҳ медорад.
2. Анборҳои хунук ва анборҳо: Дар анборҳои калон барои нигоҳдории маҳсулоти хӯрокворӣ муҳим аст ва аз ҷамъшавии ях, ки метавонад боиси нигоҳдории гаронбаҳо ва тағйирёбии ҳарорат гардад, пешгирӣ мекунад.
3. Яхдони дорусозӣ: Ҳарорати мӯътадилро дар озмоишгоҳҳо ва дорухонаҳо нигоҳ медорад, ки дар он ҷо хунуккунии мунтазам барои нигоҳдории ваксина ва доруворӣ муҳим аст.
4. Яхдонҳои нӯшокӣ ва яхдонҳо: Дастгоҳҳоро аз сармо эмин нигоҳ медорад ва намоёнии равшани яхдонҳои намоишӣ ва кори бефосилаи дастгоҳҳои яхдонсозиро таъмин мекунад.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири корхона
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















