| Номи маҳсулот | Гармкунаки яхдон барои обшавии яхдон |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5 мм |
| Дарозии найча | 10 дюйм - 28 дюйм |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | найчаи гармидиҳии обшавӣ |
| Дарозии сими сурб | 250 мм |
| Роҳи мӯҳр | сари резинӣ ё найчаи хурдшаванда |
| Тасдиқҳо | CE / CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Гармкунаки яхдонро мувофиқи талаботи муштарӣ танзим кардан мумкин аст, барои ин намуди гармкунакҳои яхдон дарозии онҳо одатан 10 дюйм, 11 дюйм, 12 дюйм ва ғайра аст. Баъзе муштариён бояд найчаи гармидиҳиро бо сими сурбӣ (дарозии сим тақрибан 200-250 мм) об кунанд ва баъзеҳо мустақиман ба васлкунии 6.3 мм пайваст карда шудаанд. Аз ин рӯ, лутфан пеш аз дархост расмҳои гармкунакро ба мо фиристед. Гармкунаки яхкунӣ барои пешгирии пайдоиши яхбандӣ дар яхдон истифода мешавад ва онро термостат идора мекунад. Дар давраи яхкунӣ, гармкунаки яхкунӣ яхро аз болҳои бухоркунак об мекунад. | |
Гармкунаки яхдон барои обшавии яхдон як ҷузъи яхдон ё яхдон аст, ки барои тоза кардани яхбандӣ ё ҷамъшавии ях дар катушкаҳои бухоркунанда масъул аст. Он ба нигоҳ доштани самаранокии дастгоҳ тавассути пешгирии ҷамъшавии аз ҳад зиёди ях, ки метавонад ба раванди хунуккунӣ халал расонад, мусоидат мекунад. Гармкунаки обшавии яхдон одатан барои тавлиди гармӣ аз муқовимати барқӣ истифода мебарад, ки сипас барои об кардани яхбандӣ ё ях дар катушкаҳо истифода мешавад. Сипас ин яхи гудохта аз дастгоҳ холӣ карда мешавад. Умуман, гармкунаки обшавии яхдон барои таъмини кори самараноки яхдон ё яхдон ва нигоҳ доштани сатҳи дурусти ҳарорат муҳим аст.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314

















