| Номи маҳсулот | Яклухтфурӯш ва истеҳсолкунандаи гармкунаки яхдон барои обшавии яхдон |
| Диаметри найча | 6.5 мм |
| Дарозӣ | 360мм, 380мм, 410мм, 460мм, 510мм, ё фармоишӣ |
| Қудрат | 345W, ё фармоишӣ |
| Шиддат | 110В-230В |
| Модели терминал | 6.3 мм |
| Баста | Бастаи стандартӣ дар картон ё як гармкунак бо як халта бастабандӣ шудааст. |
| MOQ | 100 дона |
| Сертификатсия | CE,CQC |
| Истифода | обшавии яхдон, яхдон ва ғайра. |
| 1. Гармкунаки JW як гармкунаки яхдон барои обшавии яклухт ва истеҳсолкунанда аст, мушаххасоти найчаи гармкунаки обшавии мо метавонад мувофиқи расм ё тасвири муштарӣ танзим карда шавад. Шакли гармкунаки обшавии найча асосан шакли рост, шакли U, намуди AA ва дигар шаклҳои фармоишӣ дорад. 2. Гармкунаки обшаванда дар дарозии пайванд 360 мм, 410 мм, 460 мм, 510 мм, 560 мм ва 580 мм дорад, баъзе муштариён инчунин дарозии дигар доранд, онро метавон фармоишӣ кард ва мо дарозии стандартӣ надорем. 3. Барои бастаи найчаи гармидиҳии обшавӣ, стандарти мо гармкунакро мустақиман дар қуттӣ ҷойгир мекунад ва мо инчунин метавонем гармкунакро бо халта, як гармкунакро бо як халта ва 100 дона дар як қуттӣ бастабандӣ кунем. | |
Гармкунаки яхдон барои обшавии яхдон аз пӯлоди зангногир 304 ҳамчун пӯст сохта шудааст ва сими гармидиҳии электрикии спиралӣ (хроми никелӣ, хӯлаи хроми оҳанӣ) дар самти меҳвари марказии найча паҳн шудааст. Ҳавлии холӣ бо хокаи MgO бо изолятсияи хуб ва гузаронандагии гармӣ пур карда шудааст. Қисми пайвасткунандаи найчаи гармидиҳӣ ва хати пешбар бо мӯҳри фишори гарми резинӣ ё ғилофи камшавандаи гармӣ мӯҳр карда шудааст, то найчаи гармидиҳӣ дар муҳити намнок беш аз 5 сол муқаррарӣ истифода шавад. Сими пешбарандаи найчаи гармидиҳии обшавии пӯлоди зангногирро мувофиқи талаботи муштарӣ танзим кардан мумкин аст, дарозии пешфарз 800 мм аст ва намудҳои гуногуни терминалҳоро ба нӯги берунии сими пешбар, ба монанди 6.3 мм, 4.8 мм ва ғайра илова кардан мумкин аст.
Найчаи гармидиҳии яхкунӣ барои ҳама намуди нигоҳдории хунук, яхдон, намоиш, шкафи ҷазира ва дигар таҷҳизоти яхкунӣ барои гармкунии барқӣ ва обшавии қисмҳои барқӣ тарҳрезӣ ва таҳия шудааст. Онро ба осонӣ дар болҳои хунуккунак, конденсатор ва зарфи об барои обшавӣ ҷойгир кардан мумкин аст. Самаранокии маҳсулот бо таҷрибаи беш аз 30-сола исбот шудааст: он таъсири хуби обшавӣ дорад; Самаранокии устувори барқӣ, муқовимати баланди изолятсия; Муқовимат ба зангзанӣ, зидди пиршавӣ; Иқтидори баланди изофабор; Ҷараёни ками шоридан, устувор ва боэътимод; Мӯҳлати хизмати дароз ва дигар хусусиятҳо.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.













