Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Гармкунаки обшавии муқовимат бо фишанг 238C2216G013 |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ва ғайра |
| Шакл | рост, шакли U, шакли W ва ғайра. |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии обшавӣ |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Дарозии сими сурб | 700-1000 мм (фармоишӣ) |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Гармкунаки обшавии муқовимат бо фишанг 238C2216G013 барои яхдони калон ё яхдон истифода мешавад, гармкунаки расмӣ бо ду фишанг илова карда шудааст, дарозии гармкунаки обшавии муқовимат 35см, 38см, 41см, 46см, 51см мебошад. Гармкунаки обшавии муқовимати мо метавонад мувофиқи талабот фармоиш дода шавад. Пӯлоди зангногирнайчаи гармидиҳии обшаванда барои хунуккунандаи ҳавоДиаметри найчаро 6,5 мм ё 8,0 мм кардан мумкин аст, найча бо қисми сими сурбӣ бо сари резинӣ мӯҳр карда мешавад. Шаклро инчунин шакли U ва L сохтан мумкин аст. Қувваи найчаи гармидиҳии обшавӣ 300-400 Вт дар як метр истеҳсол мешавад. | |
Танзимоти маҳсулот
Гармкунаки обшавии ях бо фишанг 238C2216G013, ки онро найчаи гармидиҳии обшавии ях ё гармкунаки обшавии ях низ меноманд, як навъи элементи гармидиҳии барқӣ мебошад, ки дар таҷҳизоти яхдон истифода мешавад, асосан дар хунуккунаки ҳавои нигоҳдории хунук, шкафи намоишии яхдон ва дигар таҷҳизот барои ҳалли мушкилоти сармо дар сатҳи бухоркунанда истифода мешавад. Сармо ҷараёни ҳаворо халалдор мекунад ва ба таъсири хунуккунӣ таъсир мерасонад, аз ин рӯ онро мунтазам об кардан лозим аст. Найчаи гармидиҳии обшавии ях бо роҳи обшавии барқӣ, найчаи гармидиҳии барқӣ барои гарм кардани қабати сармо дар сатҳи таҷҳизот барои об кардани он ва ноил шудан ба мақсади обшавии ях истифода мешавад.
Принсипи кори гармкунаки Defrost бо фишанг гарм кардани қабати яхбандии рӯи бухоркунанда тавассути найчаи гармидиҳии барқӣ барои об кардани он мебошад. Найчаи гармидиҳии барқӣ одатан аз пӯлоди зангногир 304 ҳамчун пӯст, аз сими гармидиҳии барқии хӯлаӣ ҳамчун корпуси гармидиҳӣ сохта мешавад ва қисми дохилӣ бо хокаи зичи оксиди магний ҳамчун муҳити изолятсия пур карда мешавад. Ин тарҳ ба найчаи гармидиҳии барқӣ имкон медиҳад, ки дар муҳити ҳарорати паст устувор кор кунад ва таъсири обшавиро таъмин кунад.
Гармкунаки обшавии ҳаво барои модели хунуккунандаи ҳавоӣ
Насб ва нигоҳдорӣ
Ҳангоми насб кардани найчаи гармидиҳии яхбандии ҳуҷраи хунук, зарур аст, ки он бо сатҳи бухоркунанда дар тамос бошад, то таъсири гармидиҳӣ таъмин карда шавад. Аз нигоҳи нигоҳдорӣ, мунтазам ҳолати кори найчаи гармидиҳиро тафтиш кунед, то кори муқаррарии онро таъмин кунед ва аз хатарҳои бехатарӣ, ки аз пиршавӣ ё вайроншавӣ ба вуҷуд меоянд, пешгирӣ кунед. Илова бар ин, сатҳи бухоркунандаро мунтазам тоза кунед, то эҳтимолияти пайдоиши яхбандӣ кам карда шавад ва мӯҳлати кори найчаи гармидиҳи дароз карда шавад.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













