Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Элементи гармидиҳии танӯри муқовиматӣ |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ва ғайра |
| Шакл | рост, шакли U, шакли W ва ғайра. |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии танӯр |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Шакл | фармоишӣ |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Дарэлементи гармидиҳии танӯрбарои печи микроволновка, плита, грили барқӣ истифода мешавад. Шакли гармкунаки танӯрро мувофиқи расмҳо ё намунаҳои муштарӣ танзим кардан мумкин аст. Диаметри найчаро 6.5 мм, 8.0 мм ё 10.7 мм интихоб кардан мумкин аст. JINGWEI HEATER як корхонаи касбии қубурҳои гармидиҳӣ мебошад, ки шиддат ва қувваи ...элементи гармидиҳии танӯрметавонад мувофиқи талабот танзим карда шавад. Ва найчаи элементи гармидиҳии танӯрро метавон гарм кард, ранги найча пас аз гармкунӣ сабзи тира хоҳад буд. Мо намудҳои зиёди моделҳои терминалӣ дорем, агар ба шумо лозим ояд, ки терминалро илова кунед, аввал бояд рақами моделро ба мо фиристед. | |
Танзимоти маҳсулот
Унсури гармидиҳии танӯри мо бо сифати баланд, нархҳои дастрас, мӯҳлати хизмати дароз ва гузариши хуби гармӣ мебошад. Мо унсурҳои гармидиҳии ҳавоӣ ва танӯрро аз ҳама шакл ва андоза барои муштариён дар саросари ҷаҳон фармоиш медиҳем. Агар шумо ба маҳсулоти мо таваҷҷӯҳ дошта бошед, лутфан параметрҳои лозимиро ба мо фиристед.
Ширкати JINGWEI унсурҳои гармидиҳии танӯрро дар шаклҳои маъмултарин - рост, U-шакл, M-шакл, W-шакл ё Multipul истеҳсол мекунад, мо одатан унсурҳои гармидиҳии танӯрро мувофиқи нақшаҳои техникии тарроҳии мушаххаси муштарӣ танзим мекунем. Ва мо танҳо аз MgO-и босифати тағйирёфта истифода мебарем, изолятсияи магнезия интиқоли гармии бештарро таъмин мекунад.
Хусусиятҳои маҳсулот
1. Муқовимат ба фишор, зангзанӣ ва ҳарорати баланд
2. Раванди кафшери аз пӯлоди зангногир сахт, маводи аъло, мӯҳлати хизмати дароз.
3. Сохтори мутамаркази зичии баланд, паймон, устувории хуб.
4. Мутобиқи талабот ва расмҳои муштарӣ танзим карда мешавад.
5. Умуман, элементи гармидиҳии танӯри гриллӣ коркарди намии танӯрро қабул мекунад, рангаш беж аст, онро дар ҳарорати баланд гарм кардан мумкин аст, ранги сатҳи найчаи гармидиҳии барқӣ сиёҳ ё сабзи тира аст.
Семинари JINGWEI
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири корхона
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














