Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Элементи гармидиҳии яхдон бо фолгаи алюминии Samsung DA47-00192E |
| Мавод | сими гармидиҳӣ + лентаи фолгаи алюминий |
| Шиддат | 12В |
| Қудрат | 2W |
| Шакл | Фармоишӣ |
| Дарозии сими сурб | Фармоишӣ |
| Модели терминал | Фармоишӣ |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| MOQ | 200 дона |
| Истифода | Гармидиҳандаи фолгаи алюминий |
| Баста | 100 дона як қуттӣ |
| ИнЭлементи гармидиҳии фолгаи алюминийҚисми Samsung DA47-00192E барои яхдон барои қонеъ кардани баландтарин стандартҳои сифат ва самаранокӣ тарҳрезӣ шудааст, ки кори самаранок ва муассири дастгоҳи шуморо таъмин мекунад. Хусусиятҳо (андоза, шакл, шиддат ва қувват) ҳамчун намунаи аслӣ фармоишӣ карда мешаванд. | |
Танзимоти маҳсулот
Гармкунакҳои фолгаи алюминийунсурҳои гармидиҳӣ аз симҳои гармидиҳии изолятсияшудаи силиконӣ ё сими гармидиҳии PVC сохта шудаанд, ки одатан байни ду пораи фолгаи алюминий ҷойгир карда мешаванд ё дар як қабати фолгаи алюминий гудохта мешаванд.болишти гармидиҳандаи фолгаи алюминийдорои қабати поёнии худчаспак аст, ки онро ба осонӣ ва зуд дар ҷойҳое, ки изолятсия лозим аст, насб кардан мумкин аст. Гармкунаки болиштии фолгаи алюминий истифодааш осон аст ва онро дар ҷойҳои зарурӣ ба зудӣ ба минтақаи гармидиҳӣ пайваст кардан мумкин аст. Параметрҳои техникии он андозаи танзимшаванда, шиддати танзимшаванда, инҳирофи қувва (инҳирофи муқовимат) ≤5%, ҷараёни шоридан ≤0.5mA дар ҳарорати корӣ, инҳирофи қувва ±10% аз арзиши номиналӣ дар шиддати номиналӣ ва қувваи часпакии фолгаи алюминий ва сими гармидиҳӣ ≥2N/1min бе пӯстканӣ ё афтиданро дар бар мегиранд. Шиддати корииболишти гармидиҳии фолгаи алюминийметавонад ҳамчун 12V, 24V, 36V, 48V, 110V, 220V, 230V ва ғайра тарҳрезӣ шавад ва ҳарорати корӣ метавонад ба 160°C расад. Ба кори он ҳарорати пасти -30°C таъсир намерасонад.
Барномаҳои маҳсулот
Тахтачаи гармидиҳии фолгаи алюминийдорои бартариҳои андозаи хурд, вазни сабук ва самаранокии баланди гармидиҳӣ мебошад, аз ин рӯ, он дар бисёр соҳаҳо васеъ истифода мешавад. Гармкунаки фолгаи алюминиӣ дар саноати истеҳсоли асбобҳои рӯзгор, ба монанди обшавии яхдонҳо ва яхдонҳо, изолятсияи биринҷпаз ва мизҳои гармидиҳии барқӣ васеъ истифода мешавад.
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боркунӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири завод
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















