| Номи маҳсулот | Қисми Samsung #DA47-00244U Элементи гармкунаки яхдон барои обшавии яхдон |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5 мм |
| Шиддат | 120В |
| Шиддати муқовимат дар об | 2000В/дақ (ҳарорати муқаррарии об) |
| Қудрат | 100 Вт |
| Истифода | Элементи гармидиҳии обшавӣ |
| Маводи найча | пӯлоди зангногир 304 |
| Ранги найча | сабзи тира |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Баста | як гармкунак, як халта, 100 дона дар як картон |
| Элементи гармидиҳандаи обшавии DA47-00244U, барои яхдони Samsung мувофиқ аст. Он универсалӣ нест. Гармкунаки обшавӣ метавонад бо моделҳои зерин кор кунад: ба монанди RF23HCEDBBC, RF23HCEDBSG, RF23HCEDBSR, RF23HCEDBWW, RF23HCEDTSR, RF23HTEDBSR, RF23R6201DT, RF23R6201SG, RF23R6201SR, RF23R6201WW, RF23R6301SR, RF260BEAEBC ва ғайра. Агар шумо мутмаин набошед, ки қисмҳое, ки фармоиш медиҳед, ба модели шумо мувофиқат мекунанд ё не, лутфан пеш аз фармоиш бо мо тамос гиред. Рақами модели худро дохил кунед. Мо метавонем тасдиқ кунем, ки қисм ба модели шумо мувофиқат мекунад.PS9603659, AP5914487, 3955643-ро иваз мекунад.Насб кардан осон. Шумо метавонед видеои YouTube-ро дар бораи чӣ гуна иваз кардани қисмҳои найчаи гармидиҳии обшавии DA47-00244U ҷустуҷӯ кунед, ин тамоман душвор нест. 1. Истеҳсол ва санҷида шудааст, ки барои кор кардан ба монанди қисмҳои аслии бренди OEM истеҳсол ва истифода шудааст, аммо бо арзиши беҳтар аз қисмҳои муқоисашавандаи истеҳсолкунандаи таҷҳизоти аслӣ 2. СИФАТ, УСТУВОРӢ, ФУНКСИЯ бо нархи мувофиқ барои таъмиргари касбӣ ва таъмири худсохти асбобҳои ошхонаи хонагӣ. Мо кафолати истеҳсолии 1-соларо пешниҳод менамоем, то 100% қаноатмандии муштариёнро таъмин кунем. | |
Қисмҳои яхдони мо барои гармидиҳии яхдонҳои обшаванда бо диққати махсус ва бодиққат сохта шудаанд ва барои таъмини кори беҳамто аз санҷиши сахт мегузаранд. Ҳар як ҷузъ бо дақиқӣ тарҳрезӣ шудааст ва аз санҷиши ҳамаҷонибаи сифат мегузарад, ки ба стандартҳои қатъии самаранокӣ ва эътимоднокӣ ҷавобгӯ аст. Барои таъмини кори аъло, ки устуворӣ ва функсияи дарозмуддати яхдони шуморо таъмин мекунад, ба қисмҳои мо такя кунед. Ба ӯҳдадории мо барои аълосифатӣ барои эҳтиёҷоти яхдонии шумо эътимод кунед.
Дар JINGWEI, мо манбаи беҳтарини шумо барои гармкунакҳои яхдонҳои обшаванда бо сифати баланд ҳастем, ки ҳама гуна мушкилотро зуд ҳал мекунем. Ҳамчун мутахассисони таҷҳизоти ошхона, мо аҳамияти таъмири зудро дарк мекунем. Бо истифода аз таҷриба ва муносибатҳои наздики худ бо истеҳсолкунандагони бонуфуз, мо пайваста доираи васеи қисмҳои яхдонҳои баландсифатро барои гармкунакҳои обшаванда муаррифӣ мекунем. Ин ба шумо имкон медиҳад, ки ба ҷузъҳои дастраси премиум дастрасӣ дошта бошед ва ба шумо имкон медиҳад, ки таҷҳизоти ошхонаро дар доираи буҷаи худ ба осонӣ нигоҳдорӣ ва таъмир кунед ва қаҳрамони DIY-и хонаводаи худ шавед.
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо рассомӣ ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














