Танзимоти маҳсулот
Элементи гармидиҳии найчавии гриллӣ дар танӯр як навъи найчаи гармидиҳии хушксӯзӣ аст, найчаи гармидиҳии барқии хушксӯзӣ ба найчаи гармидиҳии барқӣ дахл дорад, ки дар ҳаво хушксӯзӣ мешавад. Элементи гармидиҳӣ дар дохили танӯр сими гармидиҳӣ аст ва мобайн бо хокаи тағйирёфтаи MgO ва гармидиҳии маҷбурии конвексия изолятсия шудааст. Маводҳои асосии истеҳсолкунандаи элементи гармидиҳии танӯри Чин аз пӯлоди зангногир 304 ва пӯлоди зангногир 310S мебошанд, ки ба зангзании буғӣ хеле тобоваранд ва мӯҳлати хизмати онҳо зиёда аз 5 сол аст ва маводи афзалиятнок барои танӯрҳои буғии дарунсохт мебошанд. Тамос бо буғи об дар муддати тӯлонӣ занг задан осон нест, тавсия дода мешавад, ки пӯлоди зангногир 310S-ро интихоб кунед, аммо нархаш баланд аст.
Шакли элементи гармидиҳии грили танӯр низ ба таъсири нонпазӣ таъсири муҳим мерасонад. Шаклҳои маъмулӣ шакли U, шакли ҳамвор ва шакли M мебошанд. Ҳарорати марказии найчаи гармидиҳии шакли U паст аст, кокс кардан осон аст ва гармкунӣ нобаробартарин аст. Гарчанде ки найчаи гармидиҳии шрифтӣ оддӣ ва истифодааш осон аст, ҳар қадар бештар бошад, ҳамон қадар беҳтар аст, зеро найчаи ягонаи гармидиҳӣ умуман дар гармкунӣ якхела аст. Найчаи гармидиҳии навъи M дар интиқоли гармӣ якхелатар аст, метавонад гармиро дар атроф ва атрофи кунҷ беҳтар ба назар гирад ва таъсири нонпазӣ беҳтар аст.
Интихоби шакли маҳсулот
1. Найчаи навъи M
*** Паҳншавии гармии сеченакаи 360°, беҳтарин якхелагии гармӣ, махсусан барои пухтани нон, торт ва дигар хӯрокҳои ба ҳарорат ҳассос мувофиқ аст;
*** Дар муқоиса бо найчаи U-шакл (ҳарорати пасти марказӣ) ва найчаи якшакл (пӯшиши нокифоя), якрангии ранги нонпазӣ 30% беҳтар шудааст.
.
2. Қубури рост ва қубури бисёрқабатаи (шакли M ё W)
*** Қубури рост барои ҷуброни камбудии пӯшиш ба якчанд комбинатсия (масалан, 3 боло ва поён аз ҳар як) ниёз дорад, хароҷот кам аст;
*** Қубури бисёрқабатаи қатшаванда бояд кунҷи баробар тақсим карда шавад, вагарна он метавонад ҳарорати баланди маҳаллиро ба вуҷуд орад.
Параметрҳои маҳсулот
| Номи маҳсулот | Элементи гармидиҳии қубурӣ барои гриллҳои танӯр |
| Муқовимат ба изолятсияи ҳолати намӣ | ≥200MΩ |
| Пас аз санҷиши гармии намӣ, муқовимати изолятсия | ≥30MΩ |
| Ҷараёни шоридан дар ҳолати намӣ | ≤0.1 мА |
| Бори рӯизаминӣ | ≤3.5W/см2 |
| Диаметри найча | 6.5мм, 8.0мм, 10.7мм ва ғайра |
| Шакл | рост, шакли U, шакли W ва ғайра. |
| Шиддати муқовиматӣ | 2000В/дақ |
| Муқовимати изолятсияшуда дар об | 750МОм |
| Истифода | Элементи гармидиҳии танӯр |
| Дарозии найча | 300-7500 мм |
| Шакл | фармоишӣ |
| Тасдиқҳо | CE/ CQC |
| Навъи терминал | Фармоишӣ |
| Элементи гармидиҳии найчашакли грилли танӯр барои печи микроволновка, плита ва грили барқӣ истифода мешавад. Шакли гармкунаки танӯрро мувофиқи расмҳо ё намунаҳои муштарӣ танзим кардан мумкин аст. Диаметри найчаро 6.5 мм, 8.0 мм ё 10.7 мм интихоб кардан мумкин аст. JINGWEI HEATER истеҳсолкунандаи касбии қубурҳои гармидиҳӣ мебошад, ки шиддат ва қувваи ...элементи гармидиҳии танӯрметавонад мувофиқи талабот танзим карда шавад. Ва найчаи элементи гармидиҳии танӯрро метавон гарм кард, ранги найча пас аз гармкунӣ сабзи тира хоҳад буд. Мо намудҳои зиёди моделҳои терминалӣ дорем, агар ба шумо лозим ояд, ки терминалро илова кунед, аввал бояд рақами моделро ба мо фиристед. | |
Татбиқи маҳсулот
Семинари JINGWEI
Раванди истеҳсолӣ
Хизматрасонӣ
Таҳия
мушаххасоти маҳсулот, расм ва тасвирро гирифт
Иқтибосҳо
Менеҷер дар давоми 1-2 соат ба дархост посух медиҳад ва нархнома мефиристад
Намунаҳо
Намунаҳои ройгон пеш аз истеҳсоли bluk барои санҷиши сифати маҳсулот фиристода мешаванд
Истеҳсолот
Мушаххасоти маҳсулотро бори дигар тасдиқ кунед, сипас истеҳсолотро ташкил кунед
Фармоиш
Пас аз тасдиқи намунаҳо фармоиш диҳед
Санҷиш
Гурӯҳи QC-и мо сифати маҳсулотро пеш аз таҳвил тафтиш мекунад
Бастабандӣ
бастабандии маҳсулот мувофиқи талабот
Боргирӣ
Бор кардани маҳсулоти тайёр ба контейнери муштарӣ
Гирифтан
Фармоиши шуморо қабул кардам
Чаро моро интихоб кунед
•25 сол таҷрибаи содирот ва 20 сол таҷрибаи истеҳсолӣ
•Масоҳати корхона тақрибан 8000 метри мураббаъро ташкил медиҳад
•Дар соли 2021, ҳама намуди таҷҳизоти пешрафтаи истеҳсолӣ, аз ҷумла мошини пуркунии хока, мошини кам кардани қубур, таҷҳизоти хам кардани қубур ва ғайра иваз карда шуданд.
•Истеҳсоли миёнаи ҳаррӯза тақрибан 15000 дона аст
• Муштариёни гуногуни кооператив
•Мутобиқсозӣ аз талаботи шумо вобаста аст
Сертификат
Маҳсулоти марбут
Тасвири корхона
Пеш аз пурсиш, лутфан ба мо хусусиятҳои зеринро фиристед:
1. Ба мо расм ё тасвири воқеиро фиристед;
2. Андоза, қувват ва шиддати гармкунак;
3. Ҳама гуна талаботи махсуси гармкунак.
Тамос: Ами Чжан
Email: info@benoelectric.com
Вечат: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















